SHOP BY

  • جستجو
  • قیمت
    تومان
    تومان

کتراک


کتراک چیست ؟

کتراک ماده غیر منفجره شیمیایی می باشدکه با انبساط و فار به دیواره کار جهت تخریب سنگ و ساروج در معادن و پروژه های ساختمان سازی ، سنگ ،بتن یا ساروج استفاده می شود.

کتراک هیچ گونه گاز و حرارتی تولید نمی کند ولی عملیات شکست را به بهترین نحو بدون خطر انجام می دهد.نکات ایمنی کار با کتراک

کتراک به صورتی پودر یا دوغاب در حین کار برای چشم خطرناک می باشد .

باید در تمام مراحل کار با کتراک از عینک ایمنی استفاده می شود.

در صورت پاشیده شدن کتراک از چال ها و پخش شدن در هوا باید از محیط دور شوید تا باعث تنگی نفس و سوزش چشم شما نشود.

در صورت پاشیده شدن کتراک چه به صورت پودر و چه به صورت دوغاب به چشم فورا چشم را با آب تمیز و خنک بشویید و سریعا به پزشک مراجعه کنید.


خواص واثرات کتراک :

1. امكان تخريب مصالح بدون صدا و ارتعاش .
2. استفاده ازکتراک در مجاورت مناطق مسكوني خطري به همراه نخواهد داشت .
3. سازگاري با آب و هواي كشور .
4. کتراک سمي نيست و هيچگونه آسيبي به محيط زيست نمي رساند .
5. سهولت كاربرد

از کجا کتراک بخریم؟

شما میتوانید به راحتی از طریق سایت ما و یا شماره های زیر برای خرید انواع کتراک اقدام نمایید.
ابزار معدن فرزاد برای تمام شهرها ارسال انواع کتراک ،بلک پاور و حلال ساروج را دارد.
در مدت زمان 24 ساعت ، به راحتی کتراک به دست شما میرسد.

02166889105
09199909101
09399500940

حالت نمایش:
نمایش سریع

خرید کتراک 12 ساعته

(0)
150,000تومان

خرید کتراک 12 ساعته:کتراک بدون خطر و بدون صدا به راحتی سنگ،ساروج و بتن را از بین می برد.استفاده از کتراک نیاز به داشتن تخصص نمی باشد.بعد از خرید کتراک از شرکت ابزار معدن فرزاد روش کامل استفاده از کتراک آموزش داده می شود.کتراک 12 ساعته معمولا برای حجم بالا از نظراقتصادی مناسب تر است.کتراک مایع:کتراک به صورت پودر بوده و در زمان استفاده با آب ترکیب م..

نمایش سریع

کتراک 2 ساعته

(0)
250,000تومان

کتراک ایرانی دو  ساعته:برای تخریب هر نوع سنگ می توانید از کتراک استفاده نمایید.کتراک ماده ای منبسط شونده ست که بدون صدا و بدون انفجار سنگ و ساروج را تخریب می کند.برای استفاده از کتراک الزاما باید سنگ را سوراخ بزنید.مصارف کتراک:تخریب سنگاحداث تونلگودبرداریتخریب بتن مسلح و غیر مسلحتخریب انواع ساروج قیمت کتراک ایرانی دو ساعته:کتراک ایرانی دو ساعت..

نمایش سریع

کتراک آلمانی 2 ساعته

(0)
350,000تومان

نام محصول :کتراکگرید :صنعتیمشخصات فیزیکیشکل ظاهری :پودر جامد خاکستری رنگبسته بندیکیسه 50 کیلوگرمی :کیسه 25 کیلوگرمی :پک 1 کیلوگرمی :کیسه 10 کیلوگرمی :..

نمایش سریع

کتراک نیم ساعته (30 دقیقه)

(0)
320,000تومان

کتراک ایرانی نیم ساعته (30 دقیقه): (تقلبی نخرید )کتراک ماده ای غیر انفجاری است که برای تخریب سنگ و ساروج استفاده می شود. کتراک با انبساط و ایجاد فشار در سنگ باعث تخریب آن می شود. کتراک هیچ گونه گاز و حرارتی تولید نمی کند ولی تخریب سنگ و ساروج را به بهترین شکل و کاملا بی خطر انجام می دهد.چگونگی استفاده از کتراک : کتراک با آب ترکیب می شود و کامل ب..

نمایش سریع

کتراک ژاپنی نیم ساعته

(0)
450,000تومان

کتراک ژاپنی نیم ساعتهنام محصول :کتراکگرید :صنعتیمشخصات فیزیکیشکل ظاهری :پودر جامد خاکستری رنگ بسته بندیکیسه 50 کیلوگرمی :کیسه 25 کیلوگرمی :پک 1 کیلوگرمی :کیسه 10 کیلوگرمی :..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)