گارانتی و خدمات 


شما با خرید از مجموعه ابزار معدن فرزاد در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل گرفته و به طور کامل نحوه ی استفاده از آن را آموزش خواهید دید.

خرید کتراک ، خرید بلک پاور و خرید حلال بتن و ساروج از طریق همین سایت مقدور می باشد.


قوانین

رضايت و لذت از خرید، سرلوحه تعامل با مشتریان در فروشگاه خرید کتراک بوده و این مجموعه همواره می‌کوشد تا سفارش‌ها به بهترین نحو ممکن به دست خریداران محترم برسد.کاربران گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات خرید کتراک به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌ سایت فروشگاه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین فروشگاه خرید کتراک است. توجه داشته باشید که ثبت هرگونه سفارش و یا تراکنش مالی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است.

 به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. اطلاعاتی مانند شماره موبایل و پسورد و مشخصات شما نزد ما محفوظ میباشد.

- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه خرید کتراک منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌ که هر زمان در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط فروش این فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

- مشتری موظف است در هنگام ثبت‌ نام و یا ثبت سفارش، مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن تماس (تلفن همراه و تلفن ثابت با پیش شماره شهرستان) و آدرس و کد پستی کامل خود را با دقت وارد کند. همچنین ايميل و شماره تماس ثبت‌ شده می‌ بایست معتبر باشد تا بتوان در مواقع لزوم با مشتری تماس گرفت. بدیهی است درصورتی‌ که اطلاعات مندرج در حساب كاربری مشتری صحيح نباشد، ‌مسئولیت هرگونه ناهماهنگی در روند ارسال سفارش، شامل تأخیر، گم‌شدن و یا برگشت سفارش بر عهده مشتری بوده و هرگونه ضرر و زیان احتمالی، متوجه کاربر خواهد بود.خاطرنشان می‌گردد این فروشگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

- با توجه به اینکه فروشگاه خرید کتراک، یک فروشگاه آنلاین می‌باشد، هنگامی‌ که شما از خدمات آن استفاده می‏‌کنید و یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌ کنید و یا به فروشگاه ایمیل می‏‌ زنید، این ارتباطات به‌ صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و درصورتی‌ که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

- قیمت‌ها و موجودی کالاها و کلیه قیمت‌های مندرج در سایت به‌ روز و صحیح می‌ باشد، برای سفارش عمده یک کالا بهتر است قبل از سفارش با بخش فروش هماهنگ نمایید. با توجه به تعداد بالای اقلام فروشگاه و حجم بالای خرید و فروش این اقلام، موجودی کالاها در وب‌ سایت درج نمی‌گردد؛ ازاین‌ رو در موارد خاص احتمال اتمام موجودی یک یا چند ردیف کالا به هنگام ارسال سفارش وجود دارد؛ در این حالت به تشخیص کارشناسان فروش ما، این موارد از طریق تماس تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رسید تا در صورت تمایل نسبت به جایگزینی کالا و یا باز پرداخت مبلغ نواقص سفارش به‌صورت صدور بن خرید و یا واریز به‌حساب اقدام گردد. (لازم به ذکر است واریز وجه نواقص سفارش‌ها پس از انجام مراحل اداری و حداکثر ظرف یک روز کاری خواهد بود.) در صورت تشخیص کارشناسان فروش مبنی بر عدم نیاز به هماهنگی در خصوص کالای دارای کسری، بن خرید صادر شده و به همراه سفارش برای مشتری ارسال می‌گردد که می توان از این بن در مرحله ثبت سفارش به صورت یک کد تخفیف استفاده نمود.همچنین در صورت تغییر قیمت‌ها، سفارش‌هایی که قبل از تغییر قیمت ثبت و پرداخت ‌شده‌اند مشمول قیمت‌های جدید نخواهند شد مگر اینکه قیمت مندرج در سایت به دلیل خطای انسانی اشتباه درج‌شده باشد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت خرید کتراک به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. خرید کتراک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای خرید کتراک محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

- ذی‌ نفع حواله کاربر است نه صاحب حساب واریز کننده وجه. ولی درصورتی‌ که پس از خرید و پیش از انعقاد قرارداد، صاحب حساب بانکی به مالکیت کاربر اعتراض نماید و مراتب اعتراض را کتبا به خرید کتراک اطلاع دهد، وجه به حساب وی مسترد و سفارش لغو خواهد شد. پس از انعقاد قرارداد، نظر به اینکه مراقبت از اطلاعات حساب با صاحب آن است، خرید کتراک هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

درصورتی‌ که به هر دلیل سفارش لغو شود، وجه به همان حساب اولیه‌ باز می‌گردد و در این‌صورت هیچ اعتراضی از سوی کاربر یا اشخاص دیگر پذیرفته نخواهد شد.

- ارسال سریع و دقیق سفارش‌ها منوط به ثبت و تکمیل سفارش در وب‌ سایت فروشگاه می‌باشد. از این‌ رو ثبت سفارش تلفنی خارج از حیطه اختیارات فروشگاه خواهد بود. شایان‌ ذکر است به سفارش‌ها ثبت‌ شده بدون تکمیل مراحل پرداخت و رسیدن به وضعیت «پرداخت تائید شده» (پرداخت به هر نوع که در فروشگاه قیدشده باشد) رسیدگی نمی‌گردد.

- خریدار متعهد می‌گردد بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران از کالاهای فروشگاه استفاده نماید، مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی از اقلام ارائه‌ شده در وب سایت فروشگاه متوجه خریدار بوده و در صورت نیاز به مجوز برای استفاده از یک کالای خاص، خریدار می‌بایست شخصاً نسبت به دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح اقدام نماید.

- حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می‌باشد، بدیهی است پس از تغییر شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وب‌ سایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل‌ اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه (مانند سیل، زلزله، آشوب و ...) فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.