حلال ساروج

استفاده از اسید اف ال ۲و ۳ – حلال فلوریکا :


ماده ی ترکیبی اف ال ۲ و ۳ و حلال فلوریکا یا اسید تخریب کننده ساروج جزو محصولاتی است که به منظور تخریب غیر هجومی بتن، سنگ و ساروج مورد استفاده قرار میگیرد.این محصول برای اجسامی که عمق زیاد دارند مورد استفاده قرار نمیگیرد و بیشتر برای تخریب های سطحی ساروج از این اسید استفاده می شود.

این اسید بسیار قوی بوده و برای استفاده از آن شرایط ایمنی خاصی نسبت به سایر محصولات تخریب کننده بتن نیاز است، ساختار یکسانی ندارد و برای هر نوع بتن یا ساروج یک نوع اسید اف ال ۲ و ۳ خاص ساخته می شود.

حالت نمایش:
نمایش سریع

اسید فلوریکا 20 لیتری

(0)
2,200,000تومان

محلول ترکیبی فلوریکااین اسید ترکیبی ماده عجیبی در خورندگی می باشد بسیار خطر ناک می باشد و از خورنده ترین اسید های موجود در دنیا می باشد. همونطور که از اسم آن مشخص است ترکیبی از چند اسید و همچنین مواد اکتیو می باشد که در زمان استفاده بروی پلمپ باید ترکیب و استفاده شوند. بروی سنگ ها و ساروج قابل استفاده است البته به خاطر قیمت بالا ترجیحا در سنگ های ..

نمایش سریع

اسید فلوریکا 5 لیتری

(0)
480,000تومان

محلول ترکیبی فلوریکا :این اسید ترکیبی ماده عجیبی در خورندگی می باشد .بسیار قوی ست و از خورنده ترین اسید های موجود در بازار است.همونطور که از اسم آن مشخص است ترکیبی از چند اسید و همچنین مواد اکتیو می باشد که در زمان استفاده بروی پلمپ باید ترکیب و استفاده شوند . بروی سنگ های آهکی و ساروج قابل استفاده است .البته به خاطر قیمت بالا ترجیحا در سنگ های غیر..

نمایش سریع

حلال ساروج و سنگ اف ال ۲ و اف ال۳-5 لیتری

(0)
350,000تومان

حلال ساروج و سنگ اف ال ۲ و اف ال۳-5 لیتریاسید fl2 و کاتالیزور آن fl3 قویترین حلال برای سنگ های آهکی و ساروج است.اسید اف ال 2 و اف ال 3 خورندگی عالی برای ساروج را دارد . بسته به سختی ساروج و سنگ از 20 تا 60 سانت قدرت تخریب دارد.این اسید به عنوان اسید 20000 و حلال ساروج نیز شناخته می شود.در ظروف ۲۰ لیتری  (۱۹ لیتر fl2 و ۱ لیتر fl3 )  به قیم..

نمایش سریع

حلال ساروج و سنگ اف ال۲ و اف ال۳ - 20 لیتری

(0)
750,000تومان

حلال ساروج و سنگ اف ال۲ و اف ال۳ - 20 لیتری..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)